T_BRAND_MAIN_PAGE_SUBTITLE

Zdrowie

Stale dążymy do tego, aby nasze dania nie tylko zachwycały smakiem, ale również były bogatym źródłem wartości odżywczych.
U Jędrusia stale dążymy do tego, aby nasze dania nie tylko zachwycały smakiem, ale również były bogatym źródłem wartości odżywczych. Stawiamy na wartościowe składniki: świeże warzywa i najwyższej jakości mięsa, dzięki którym, nasze dania cieszą smakiem. Bardzo duży wybór produktów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł urozmaicić swój codzienny jadłospis. W naszej ofercie znajdują się dania obiadowe z różnymi rodzajami kotletów, puree i pysznymi dodatkami – marchewką z groszkiem, buraczkami, kapustą. Dla osób, które poszukują roślinnych alternatyw przygotowaliśmy pyszne burgery warzywne, które nie tylko zachwycają smakiem, ale dostarczają dużą ilość błonnika.

Przywiązujemy wagę do zrównoważonego podejścia do żywienia, a nasze dania są dostosowane do współczesnych oczekiwań dotyczących zdrowego stylu życia.

Na opakowaniach naszych produktów zamieściliśmy symbol Nutri-Score, który stanowi wskaźnik ogólnej wartości odżywczej danego produktu. Ma on na celu wskazanie, które produkty warto w swojej diecie uwzględniać częściej, a które nie powinny być zbyt często spożywane. Dzięki niemu, klienci mogą dokonywać bardziej świadomych wyborów żywieniowych. Poza wskaźnikiem Nutri-Score na naszych opakowaniach znajdują się szczegółowe opisy każdego produktu, wraz ze składem, informacją o braku substancji konserwujących i barwników oraz tabelami wartości odżywczych.

Wierzymy, że zdrowie zaczyna się od tego, co znajduje się na talerzu, dlatego każde danie, które produkujemy, jest nie tylko ucztą dla podniebienia, ale także dobrze zbilansowanym posiłkiem.
U Jędrusia tworzymy pyszne potrawy, które cieszą smakiem.
Porady