T_BRAND_MAIN_PAGE_SUBTITLE

Smak

Nasze dania U Jędrusia znane są z unikalnej receptury i niepowtarzalnego smaku.
Nasze dania U Jędrusia znane są z unikalnej receptury i niepowtarzalnego smaku. Od ponad 44 lat cieszymy się niekwestionowaną popularnością zarówno wśród klientów w Polsce, jak i za granicą. Sekretem idealnego smaku naszych potraw jest połączenie tradycji z nowoczesnością.

Początki naszej kulinarnej podróży sięgają klasycznych, domowych receptur, takich jak u babci. Wraz z rozwojem oraz coraz większą popularnością dań gotowych zaczęliśmy udoskonalać przepisy i dostosowywać je do warunków produkcyjnych. Cały czas przyświeca nam jeden cel - dostarczanie najwyższej jakości produktu o niepowtarzalnym smaku. Unikalna receptura naszych potraw, to rezultat wieloletniego doświadczenia i pasji. Dbamy o to, aby każdy kęs zawsze zachwycał swoim smakiem, przywracał wspomnienia pysznych obiadów z dzieciństwa, czy też przypominał o odbytych podróżach.

Jesteśmy świadomi zmieniających się gustów i oczekiwań naszych klientów. Dlatego wprowadzamy różnorodne wariacje dań, podążając z duchem czasu i jednocześnie otwieramy się na nowości. Poza tradycyjną kuchnią polską inspirujemy się kuchnią międzynarodową, dodając do naszej oferty smaki z różnych zakątków świata.

Zależy nam na tworzeniu doświadczeń kulinarnej podróży. Każde danie to opowieść, a każdy składnik to kawałek historii, którą chcemy podzielić się z naszymi klientami. U Jędrusia to nie tylko marka, to podróż przez smaki, które łączą przeszłość z teraźniejszością, tradycję z nowoczesnością, tworząc niezapomniane doznania dla podniebienia. Po prostu - U Jędrusia cieszy smakiem!
Porady